Realizacje

Prefabrykowane, bezszwowe, praktycznie gotowe piwniczki ogrodowe można zamontować w zaledwie jeden dzień, dlatego tak wiele osób decyduje się na ich zamówienie. W tym miejscu umieściliśmy zdjęcia i filmy z wybranych realizacji. Dzięki nim można sprawdzić, jak krok po kroku przebiegają prace montażowe oraz jak prezentuje się gotowa piwnica ogrodowa bezpośrednio po umieszczeniu w podłożu.

Nasza firma realizuje zlecenie w błyskawicznym tempie. Po przybyciu ekipy fachowców pod wskazany adres następuje wykopanie dołu w wyznaczonym miejscu. Następnie w środku umieszczane jest specjalne podłoże. Gotowe ziemianki (piwniczki) ogrodowe nie wymagają dodatkowych prac na miejscu – po prostu umieszcza się je w całości w dole, montuje do podłoża, po czym dokładnie zasypuje. Jak widać na załączonych foto- i wideo relacjach, z ziemi ostatecznie wystaje jedynie właz wraz z kominami wentylacyjnymi.

Przykłady gotowych piwniczek ogrodowych

W realizacji pomocne są sprawdzone maszyny oraz narzędzia, dzięki którym prace przebiegają szybko i bezpiecznie. Nad całym procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Na indywidualne życzenie klienta konstrukcje mogą być też wyposażane w praktyczne elementy dodatkowe dostępne w zakładce „akcesoria” na naszej stronie.

Jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmów, na których gotowe piwnice ogrodowe są ukazane w trakcie montażu. Materiały te obrazują najważniejsze zalety produktów z serii Tingard, a więc kompaktowe wymiary, prefabrykowaną strukturę czy prostotę instalacji w podłożu. Dotychczasowe realizacje są dowodem na tym, że warto inwestować w miniaturowe, podziemne pomieszczenia do ogrodu.

gotowa piwnica ogrodowa realizacja
gotowa ziemianka ogrodowa realizacja
spiżarnia ogrodowa realizacja
piwnica ogrodowa realizacja
gotowa piwniczka ogrodowa
ziemianka ogrodowa realizacja

Zobacz również urywki z realizacji w materiałach video.

Błyskawiczny montaż!

Prefabrykowane, bezszwowe ziemianki z możliwością wykonania montażu nawet w jeden dzień!

 

Dowiedz się więcej o naszych piwniczkach ogrodowych, dostępnych modelach w ofercie oraz pełnym wyposażeniu i dodatkach na podstronie akcesoria.