Ziemianki

Piwniczki ogrodowe i ziemnianki betonowe

Oferujemy gotowe piwnice ogrodowe z tworzywa HDPE jako jeden z najefektywniejszych sposobów przechowywania zapasów czy przetworów w obrębie działki. Te plastikowe konstrukcje ze schodami wewnątrz są montowane nawet w jeden dzień, co należy do ich kluczowych atutów – w przeciwieństwie do małych ziemianek betonowych. Dlatego po przeliczeniu wszystkich kosztów cena naszych produktów jest atrakcyjna! Ponieważ piwniczka Tingard jest dostępna w różnych wymiarach, można łatwo dostosować ją do określonej powierzchni. Jako East Tracked jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce, dlatego warto zwrócić się do nas w celu złożenia zamówienia i zlecenia montażu..

Gotowe ziemianki ogrodowe

Produkty marki Tingard, czyli gotowe piwniczki ogrodowe z tworzywa ze schodami wewnątrz, zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą wykorzystać mały lub większy ogródek przy domu, gospodarstwie czy działce rekreacyjnej. Ziemianki są przywożone na miejsce w całości, a następnie umieszczane w wykopanym dole. Z ziemi wystaje ostatecznie niewielki właz, choć można też zamówić dodatkową windę towarową i system wentylacji – skontaktuj się z nami, aby zapytać o ich cenę!. Wśród wyposażenia oferowanego przez naszą firmę warto wskazać m.in.:

 • półki,
 • oświetlenie,
 • termometr,
 • drewnianą podłogę.

 

Dzięki tym elementom ziemianka ogrodowa jest w pełni dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i świetnie sprawdza się do bezpiecznego przechowywania produktów spożywczych. Ogromnym atutem jest wygoda jej użytkowania – dzięki niej oszczędzasz cenną przestrzeń w domu i miejsce w ogrodzie. Wystarczy zejść po małej drabinie do piwniczki, żeby dostać się do niezbędnych zapasów.

Piwniczki ogrodowe z tworzywa

W ofercie East Tracked znajdują się najpopularniejsze modele gotowych ziemianek marki Tingard:

 • 1500,
 • 2000,
 • 2000B,
 • 2500,
 • 2500B,
 • 3000,
 • 3500.

 

Każda bezszwowa piwniczka ogrodowa tej firmy jest wykonana z solidnego, a zarazem przyjaznego środowisku tworzywa sztucznego: polietylenu HDPE. Uzupełnienie konstrukcji stanowi trwała, metalowa rama oraz wykończenie z drewna. Piwnice mają różne objętości – od małej 3,8 m³ po bardzo pojemną 9,2 m³. Od wielkości zależy też cena. Ziemianka plastikowa Tingard ma wytrzymałość przewidzianą na ponad 100 lat dlatego, że została skutecznie zabezpieczona przed działaniem rdzy, gryzoni czy wilgoci.

Po kliknięciu wybranego modelu dostępnego na stronie WWW ukazują się informacje na temat wymiarów, a także galeria zdjęć pokazująca konstrukcję od wewnątrz. Po jej wyposażeniu w produkty udostępnione przez naszą firmę znika konieczność dodatkowych zakupów czy prac wykończeniowych. Obiekt jest kompletny – dostarczany w całości i montowany od ręki przez doświadczonych fachowców.

piwniczka ogrodowa plastikowa cena

Piwniczka ogrodowa ze schodami

Oferowane przez naszą firmę, prefabrykowane, gotowe ziemianki z tworzywa ze schodami wewnętrznymi składają się na ofertę skierowaną przede wszystkim do klientów zainteresowanych przestrzenią do prawidłowego przechowywania:

 • domowych przetworów (konfitur, kiszonek, dżemów, przecierów itd.),
 • wędlin,
 • alkoholi (wina, piwa, whisky itd.),
 • zapasów (konserw itd.).

 

Ziemianka ogrodowa Tingard ze schodami z powodzeniem zastępuje lub uzupełnia przydomową piwnicę, lub spiżarnię. Panują w niej optymalne warunki pod względem temperatury, jej zastosowanie przekłada się na oszczędność miejsca w domu, a trwały materiał chroni przed dostępem gryzoni czy wilgoci. Dzięki zastosowaniu systemu półek w środku panuje porządek i maksymalnie wykorzystujesz przestrzeń. Gotowa plastikowa piwnica ogrodowa jest inwestycją na całe dekady wygodnego użytkowania – wystarczy wyjść do ogrodu, otworzyć właz i zejść po schodach do swoich zapasów. Zamów jeden z modeli i przekonaj się o tym osobiście!

Piwnice ogrodowe betonowe czy ziemianki z tworzywa

Oferowane przez nas gotowe ziemianki z tworzywa wykonane są jako bezszwowe, a ich montaż jest dość prosty – po wytworzeniu wykopu oraz wylewki lub położeniu gotowej betonowej płyty należy ustawić plastikową piwniczkę, zakotwić ją oraz wykonać prace wykończeniowe. Nie ma potrzeby tworzenia dodatkowej izolacji przeciwwilgociowej. Mały zakres prac przekłada się na zmniejszenie całkowitej ceny inwestycji – w przeciwieństwie do konstrukcji betonowych. W ich przypadku nawet mała ziemianka wymaga większego nakładu prac, robocizny oraz zastosowania dodatkowych materiałów. To wszystko przekłada się na wyższą cenę piwnicy betonowej niż plastikowej.