Szybki montaż piwniczek ogrodowych

Prosty i o wiele krótszy proces niż w przypadku budowy tradycyjnych ceglanych ziemianek, sprawia, że nasze piwniczki ogrodowe sprzedają się jak „ciepłe bułeczki”.

Przy wcześniejszym przygotowaniu wykopu i kotwiącej wylewki betonowej lub z użyciem gotowej betonowej płyty, cały proces montażu może być skończony nawet w jeden dzień!

 

Co więcej, ponieważ nasze piwniczki są w standardzie wyposażone w drewnianą podłogę, schodki, półki, termometr, wentylację oświetlenie, możecie Państwo od razu zacząć z nich korzystać.

 

Nie mniej jednak zalecamy zapoznać się z ważnymi kwestiami dotyczącymi odpowiedniego przygotowania i oczyszczenia gruntu, w którym Wasza piwniczka z powodzeniem może funkcjonować 100+ lat.

Tingerplast - gotowe ziemianki ogrodowe

Ważne kwestie

Firma East Tracked

 

jest wyłącznym dostawcą ziemianek Tingard na rynek polski.
Skupiamy się na realizacji zamówień i logistyce transportu,
aby pewnie i jak najszybciej dostarczać do Was piwniczki.

 

 

Montaż jest w gestii kupującego. Możecie Państwo zadbać o instalację we własnym zakresie lub skorzystać z usług polecanych przez Nas partnerów dysponujących odpowiednimi umiejętnościami i sprzętem niezbędnym do wykonania prac.

Podczas instalacji piwniczek ogrodowych Tingard zaleca się przeprowadzenie badania geotechnicznego gruntu, a także szeregu prac budowlanych i przygotowawczych:

 

  • przygotowanie wykopu;
  • betonowanie dna wykopu lub układanie płyty betonowej;
  • instalacja piwnicy na dnie wykopu;
  • kotwiczenie piwnicy do podłoża betonowego za pomocą stalowych linek.

Ważne aby zwrócić uwagę na kilka czynników, które zapobiegną utknięciu piwniczki w trakcie instalacji pomiędzy ścianami wykopu, lub uszkodzeniu przez nierówności na dnie, a także do prawidłowego zakotwienia:

 

  • zachowanie 25 cm dodatkowej przestrzeni od ścian;
  • wliczenie do głębokości wykopu wys. płyty lub wylewkj;
  • sprawdzenie i zachowanie płaskiej powierzchni dna;
  • mocowanie lin od 40-50 cm od krawędzi bocznych piwniczki
East Tracked ziemianki ogrodowe

Dla instalatorów

Pobierz pełną instrukcję montażu wraz ze szczegółami odnośnie przygotowania i spełnienia wszystkich warunków technicznych w tym sprawdzenia poziomu wód gruntowych i wytrzymałości obciążenia tonalnego.

 

Jeśli chcesz dołączyć do polecanych przez Nas firm dokonujących realizacji piwniczek ogrodowych Tingard, nie zwlekaj skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.

Gorąco zachęcamy do zakupu i współpracy

Piwniczki ogrodowe to doskonałe rozwiązanie w zastępstwie domowej spiżarni
w pełni funkcjonalne 24/7 przez 12 miesięcy bez względu na pore roku!