Akcesoria

Aby spełniać wymagania właściciela, każda piwniczka ogrodowa powinna być wyposażona pod kątem indywidualnych potrzeb. Dlatego na stronie Piwniczki Ogrodowe nie mogło zabraknąć akcesoriów i dodatków, które czynią ziemiankę Tingard funkcjonalniejszą:

schodki do ziemianki ogrodowej

Wygodne schodki

winda do piwniczki ogrodowej

Winda*

oświetlenie piwniczki ogrodowej

Oszczędne oświetlenie

wejście do ziemianki ogrodowej

Szczelny właz

termometr do piwniczki ogrodowej

Termometr

piwniczka ogrodowa

Wentylacja

*  dostępne dla niektórych modeli piwniczek

Wyposażenie piwniczek

gotowa ziemianka ogrodowa wnętrze

W standardzie nasze piwniczki są wyposażone w niezbędne do praktycznego użytkowania elementy takie jak:

 

– wygodne schodki
– drewniana podłoga
– 3 poziomy półek
– szczelny właz
– wentylacja
– termometr
– oszczędne oświetlenie

 

Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów takich jak winda towarowa ułatwiająca wnoszenie i wynoszenie produktów, stojaki na wina.

 

Więcej informacji wkrótce lub zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe udogodnienia

Nie trzeba przekonywać, że piwniczka ogrodowa ze schodami, szczelnym włazem, oprawą oświetleniową i kompletnym wyposażeniem daje duże możliwości jej wykorzystania. Dbamy o to, aby cały czas uzupełniać i rozszerzać asortyment, dlatego dostarczamy na zamówienie także takie elementy jak winda towarowa czy specjalistyczne stojaki na butelki do wina. Ziemianka ogrodowa to świetnie miejsce do przechowywania alkoholi, domowych przetworów czy zapasów, więc tym bardziej warto zadbać o każdy element wyposażenia, który zapewni prawidłowe warunki.

Podobnie jak modele piwniczek Tingard, akcesoria do nich są wykonane z wysokojakościowych i trwałych materiałów. To niezbędny wymóg, aby zakup sprawdził się przez całe lata korzystania z podziemnego pomieszczenia. Warto wykorzystać maksimum dostępnej przestrzeni i przystosować przydomową ziemiankę do własnych celów. Zamiast tracić czas i energię na samodzielną aranżację komplet niezbędnych, użytecznych dodatków można zamówić przez stronę PiwniczkiOgrodowe.com. Złożenie zamówienia w EAST Tracked daje pewność, że wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne, spójne i kompletne.